Akademi

Firmanızdaki Çalışanlarınıza Gerekli Eğitim Hizmetlerini Vererek Birer Dijital Satış Personeli Haline Getiriyoruz
shape_3.png

You Buton

Dijitalde sizi ileriye taşıyacak eğitimler

Kişisel ya da ticari gelişiminiz için dijitalin bir çok alanında eğitimler veriyoruz. Size uygun paketi seçerek hemen başlayabilirsiniz.

 

Eğitim Alanlarımız

Eğitim almak istediğiniz konu hakkında ön bilgi edinin

Arama motoru optimizasyonu, web sitelerini arama motorlarının daha rahat bir şekilde anlayabilmesine “taramasına” olanak sağlayacak şekilde arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilerek “web sitesinin optimize edilmesi” hedeflenen anahtar kelimelere ait arama motoru aramalarında yükseltilmesidir.

Google İşletme Profili, işletmelerin ve kuruluşların internette, Google genelindeki kimliklerini yönetmelerini sağlayan, kullanımı kolay bir araçtır. Müşterilerin işletmenizi bulmalarına yardımcı olmak için işletmenizi doğrulayabilir ve işletme bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.

E-ticaret, “elektronik ticaret” kavramının kısaltmasıdır ve internet üzerinden ürün ve hizmetlerin alım satımının yapıldığı elektronik bir ticaret şeklidir. Geleneksel ticaretin aksine fiziksel mağaza veya satış noktaları olmadan, çevrimiçi platformlar aracılığıyla gerçekleştirilir. İnternetin ve dijital teknolojilerin gelişimiyle birlikte e-ticaret giderek daha popüler hale gelmiş ve tüketicilerin alışveriş alışkanlıklarında önemli bir değişikliğe neden olmuştur.

Google Ads, Google’ın sunmuş olduğu bir reklamcılık hizmetidir. Bing Ads gibi, Google Ads ile reklam veren kullanıcıların reklamları, aranan kelimeyle ilişkilendirilerek; Google arama sayfasında arama sonuçlarının en üstünde ve en altında yer almaktadır.

Business Manager, işletme bilgilerinizin ve Facebook’ta pazarlama faaliyetlerinizin hepsini tek bir yerde entegre edebileceğiniz merkezi bir arayüzdür. Varlıklara erişimi ekibiniz içinde, harici ortak ajanslarla ve tedarikçilerle kolay ve etkili bir biçimde paylaşmanıza imkan tanır.

Facebook Business Manager, Google Ads gibi arayüzlerde reklam kampanyalarını profesyonel şekilde takip ederek analiz sonuçlarını raporlar. Küçük reklam bütçeleriyle büyük dönüşler alır.

Eğitim Paketlerimiz

SEO(Arama Motoru Optimizasyonu) Eğitimi

7000 /Aylık

Google Haritalar Eğitimi

4000 /Aylık

E-Tİcaret Eğitimi

10.000 /Aylık

Google Ads Eğitimi

5000 /Aylık

Facebook Business Eğitimi

5000 /Aylık

İleri Seviye Reklamcılık Eğitimi

10.000 /Aylık

Call Now Button