Profesyonel Web Sitesi Tasarım Paketleri

İnanılmaz Uygun Fiyatlarla

EKONOMİK WEB SİTESİ TASARIM PAKETLERİ İşletmeniz için

Web sitenizi tasarlamak ve geliştirmek için uygun fiyatlı web sitesi tasarım paketleri mi arıyorsunuz? You Buton, işletmeniz için özel web siteleri tasarlamak ve geliştirmek için 4 farklı türde web sitesi paketi tasarladı. Özelleştirilmiş web sitesi fiyatlarımız veya planlarımız, web projenizin iyi, etkileşimli ve güzel görünmesini sağlamak için tüm standart özelliklere ve işlevlere sahiptir. Profesyonel bir web sitesi mi istiyorsunuz? Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler için ayrı ayrı tasarlanmış uygun maliyetli web sitesi oluşturma paketlerimizi karşılaştırın. SEO’ya hazır ve tamamen mobil uyumlu çevrimiçi mağazanızı şimdi Türkiye’de 2499 ₺’den başlayan fiyatlarla web tasarım paketinizi alın.

 
 

Web Sitesi Paketleri

YBWPBASİC

Çevrimiçi Başlangıç

Broşür web sitesi arayanlar

5.199₺

/ Yıllık

Başlamak için sadece 1249 ₺ ödeyin

YBWPMEDİUM

İş Kurucu

Gelişmiş web varlığı arayan küçük işletme

7.699₺

/ Yıllık

Başlamak için sadece 1975 ₺ ödeyin

YBWPHİGH

İmparatorluk

Orta Ölçekli İşletmeler çevrimiçi genişlemek için

9.999₺

/ Yıllık

Başlamak için sadece 2499 ₺ ödeyin

YBWPPRO

Google Dominator

Google ve diğer arama motorlarına hakim olmak isteyen Büyük İşletmeler

15.000₺

/ Yıllık

Başlamak için sadece 3750 ₺ ödeyin

Profesyonel web sitesi tasarım paketlerimizle işletmenize hak ettiği desteği verin.

Rekabetten farklı olarak, web tasarım paketlerimiz, iş fikirlerinizle iyi bir şekilde entegre edilmiş tamamen benzersiz ve özel bir tasarım sunar.
Gerçekten duyarlı ve önyükleme tabanlı tasarımımız/kodumuz, en yeni tarayıcılar ve ana ekran boyutlarının tümü arasında en iyi deneyimi sağlar. Responsive uyumlu.
Her paket, web sitenizin arama motorlarının sevgisini kazanması için temel bir SEO (sayfa optimizasyonu) ile birlikte gelir.
Stratejik olarak tasarlanmış web sitesi, gelenlerden yararlanır - YG'niz üzerinde doğrudan etkisi olan daha iyi müşteri adayı için metodoloji.

HER PROJEDE BEKLENTİLERİ AŞIYORUZ

You Buton’dan Web Sitesi Tasarımı paketimizi sipariş ettiğinizde, web sitenizin birinci sınıf olacağından emin olabilirsiniz.

Burada en sık sorulan soruların cevapları var.

 
 
SONUÇLARI GÖRMEM NE KADAR SÜRER?

Her paket için gereken süre paket detaylarında belirtilmiştir. Genellikle sayfa sayısına bağlıdır.
WEB SİTESİNİ TASARLAMA KONUSUNDA NASIL BİR YOL İZLİYORSUNUZ?

Yaratıcı ekibimiz önce bir ana sayfa maketi oluşturur. Bu, toplantılara ve özel iş gereksinimlerine dayanmaktadır. Daha sonra geri bildirim için ararız ve daha fazla ilerlemeden önce gerekirse düzeltiriz.
SİPARİŞ VERDİKTEN SONRA NE OLUR?

You Buton'dan bir Web Sitesi Tasarımı paketi sipariş ettiğinizde, danışmanlarımızdan biri işiniz, tasarım tercihleriniz hakkında görüşmek ve gerekli içeriği toplamak için sizinle iletişime geçecektir.
YA TASARIMI HİÇ BEĞENMEZSEM?

Ana sayfa modelini hiç beğenmediyseniz, ekibimiz neyi sevmediğinizi anlamak için sizinle birlikte çalışacak ve bunu en baştan yeniden yapmayı veya iyileştirmek için belirli alanları değiştirmeyi önerebilir.
WEB SİTESİNİ KİM BARINDIRIYOR?

Bazı planlarımızda 1 yıl boyunca tamamlayıcı hosting sunuyoruz. Başka bir yerde ev sahipliği yapmayı seçebilir veya plana dahil değilse, barındırma için ayrı bir fiyat teklifi isteyebilirsiniz.
BAŞARILI WEB SİTESİ TASARIMININ TEMEL UNSURLARI NELERDİR?

You Buton'da bizler, yıllar içinde her başarılı web sitesinin içermesi gereken gerekli bileşenleri tanımlayan bir yaklaşım geliştirdik. Bu araçları içeren web sitelerinin pozitif bir yatırım getirisi sağlama şansı daha yüksektir.
SAYFA OPTİMİZASYONUNA NELER DAHİLDİR?

Arama motorlarının sevdiği faktörleri göz önünde bulundurarak web sitesi oluşturuyoruz. Ayrıca, web sitenizin arama motorları tarafından kolayca alınması için web sitesini doğru anahtar kelime ve standartlarla optimize ediyoruz.
YA SİTE YAYINA GİRDİKTEN SONRA HATALAR OLURSA?

Eşsiz 12 aylık desteğimiz bunu kapsadı. Hatanın kısa bir açıklamasını içeren info@youbuton.com adresine veya atanmış hesap yöneticinize bir e-posta göndermeniz yeterlidir, gerisini biz hallederiz.
Call Now Button